Nové
byty v predaji

O projekte

V Jarabinkách Grande si nemusíte vyberať medzi tichou lokalitou a centrom diania, môžete mať oboje. Bývanie mimo hlavnej cesty poskytuje ničím nerušené súkromie, pokoj a skvelá poloha projektu vám zaručí bohatú občiansku vybavenosť, kde budete mať všetko v pešej dostupnosti. Navyše vám v projekte Jarabinky Grande ponúkame možnosť vyššieho štandardu bývania, upravenia si dispozície bytu podľa vlastných predstáv a zároveň si môžete vychutnávať výhľad na mesto.

Dva súkromné dvory
Nákupná promenáda
Fitness a wellness
Materská škola
Reštaurácie a kaviarne
Kultúra na dosah

Dispozície podľa seba

Upravte si svoje bývanie

Prispôsobte si dispozície bytu podľa svojich predstáv. Po osobnej konzultácii s naším architektom môžete aj vy bývať v byte, ktorý ste si vysnívali už ako malí.

Bývajte vo veľkom

Maximálne súkromie, veľkorysá rozloha, výhľad do všetkých svetových strán. V bytoch typu penthouse sa vám bude bývať takmer ako v rodinnom dome.

Žite na jednom celom podlaží

Pospájajte si viacero bytov naraz a vytvorte si tak ideálne miesto pre život s dostatkom miesta a komfortu, ktorý vyžadujete.

Vyšší štandard bez kompromisov

Jarabinky Grande ponúkajú možnosť vyššieho štandardu, ako napríklad prípravu na inštaláciu klimatizácie a alarm, bezpečnostný kamerový systém, dvere s magnetickým zámkom so skrytými pántmi a znížený parapet okien.Pozerajte sa na svet zvrchu

Dobré umiestnenie stavby a priestranné loggie sa postarajú o váš každodenný výhľad na Staré Mesto a Dunaj.

Navštívte nás
Skvelá vybavenosť bytového komplexu Jarabinky vám poskytne komfort, ktorý potrebujete. Zájdite si na kávičku, obed či menší nákup na promenádu. Odprevaďte svoje ratolesti do škôlky „za päť osem“ alebo ich vezmite na ihrisko v bezpečnom vnútrobloku. Udržujte sa vo forme vďaka fitness a wellness centru. Všetko máte priamo pod domom.
Nemusíte naštartovať auto a chodiť ďaleko na to, aby ste vybavili to, čo potrebujete. V blízkom okolí nájdete väčšinu potrebných obchodov, služieb a verejných inštitúcií. V horúcich dňoch sa ovlažíte na populárnom kúpalisku Delfín. Autobusová a trolejbusová zastávka je takpovediac hneď za rohom.
Je na vás, či uprednostníte chôdzu, auto alebo bicykel, z Jarabiniek Grande je to na skok všade. Nákup čerstvej zeleniny a ovocia na trhovisku Miletičova sa môže stať vašou sobotnou zvyklosťou. Odbehnite si do Eurovey za nákupmi alebo za kultúrou do Slovenského národného divadla. Pár minút vzdialený diaľničný obchvat je ďalším z mnoho benefitov bývania v Jarabinkách Grande.
Navštívte nás

Harmonogram

Navštívte nás

Neváhajte nás kontaktovať

Navštívte nás

Budova BBC1+
vchod z Jarabinkovej ulice
821 09 Bratislava

Zobraziť na mape

Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 16:00
(mimo otváracích hodín podľa dohody s predajcom)

Zavolajte nám

Silvia Mojžišová
+421 911 111 464 predaj@jarabinkygrande.sk