LiLoye diy diamond maľovanie náboženské ikonu domova diamond výšivky s diamantmi plné 3d kolo drahokamu obrázky JK990

€5.72 €9.08

Upozornenie:Diamant Obraz Je Bez Rámu,A To Nie Je FinishedPainting,Budete Musieť Dokončiť Sami.

Názov produktu :Nová generácia DIY diamond paiting ---rubikova Kocka diamond Maľovanie Cross Stitch

Farby Množstvo : 10-45 Farby.

Funkcia: Námestie diamant ; Diamantový pokrytie plátno kompletný, to je 100%plná diamantov výšivky

Materiál: Nová generácia Kolo Živice Vŕtanie s 477 DMC Farby

Použitie: Home/Hotel/Office Dekorácie,Jedinečný Dar

O rám: Bez Rámu, Po dokončení potrebných pre priľnavosť k miestnej predám Rám

Plátno Package: Roll up , Vyhnúť sa Vrásky

Balík obsahuje: plný vrták, vytlačené plátno, nástroje.Sme profesionálne výrobné a zamerať sa na vysoko kvalitné DIY diamond maľovanie cross stitch na 8 rokov.Každý obrázok patrí: 15-30% viac kamienkami, tlačené HD voskované plátno, náradie (vŕtačky bod pero, dierované dosky,vrtného).Ak chcete, aby sa veľkoobchodným alebo predajcu a predať daimond maľby v krajine,prosím, contactus Obchod odkaz : https://liloyefactory.www.jarabinkygrande.sk/store/1805272?spm=5261.seller_index.0.0.71d5afd9QyFRXe

Príbuzné produkty

( kliknite na obrázky )

DIY Diamond maľovanie Súprava : 1. Dosť živice diamanty. 2. A4 Model HD kresby (vrátane nákresov, tabuľka farieb) 3. Používa sa na klip guma vŕtať pinzety, plastové tácky.

DIY Diamond maľovanie výrobné kroky: 1. Skrinku otvoriť a skontrolovať diamond čerpať špeciálne nástroje. 2. Zobraziť živice diamant farba, usporiadané v poradí kódovanie. 3. Odhaliť pásky kreslenie vyššie, uvidíte veľa symboly zodpovedajúce farebné kódovanie. 4. Podľa príslušného farebne svorka zodpovedajúce živice vykladané diamantmi. 5. Navrhol, že jeden druh živice diamond jeden súbor dosiahnuté rýchlejšie. 6. V snahe vytvoriť perfektný diamant maľby, kresby dať dohromady na jednom mieste, každý riadok symboly nemusia zostať prilepené diamanty. 7. Ak chcete znížiť dobrú postavu na výkresy podržte zoradené pole namontované na rovine materiál vyššie. 8. Spojov je potrebné ploché proti čistý, nemajú praskliny. 9. po dobrom boji, zvyšok rozdielu na lepidlo zodpovedajúce symboly diamantov. 10. Ak chcete kompletný dobrý diamond kreslenie, dajte ho do svojho výberu vhodného rámca (reštaurácia neposkytuje rámec).

DIY Diamond maľovanie Opatrenia: 1. Referenčné pred operáciou kroky. 2. Ak neviete, akú farbu, ktorú chcete použiť, prosím pozrite si tabuľku farieb. 3. Zostavil živice diamond vzor musí mať miesto vo vnútri rezané línie, a potom výbava kusov, zabezpečiť celkový efekt.Tipy: 1. Živica diamond nejedlé, nedovoľte deťom hrať sa s cieľom vyhnúť sa nehodám ako prehĺtanie. 2. Kreslenie musia byť udržiavané v čistote, v opačnom prípade, lepiaca sila je dotknuté.Ak je priľnavosť nečistôt, môžu ovplyvniť ich s nízkou teplotou masívneho železa. 3. Diamanty zostať lepivými gumy tesnosti.DIY diamond maľovanie vlastnosť : 1. DIY diamond maľovanie môžu pracovať a učiť sa znižujú stres, emocionálne úpravy, aktívne myslenie, zvýšiť sebavedomie. 2. DIY diamond maľovanie môžu byť použité na výzdobu rodinné izby, aby život harmonické. 3. DIY výroba môže zažiť pocit úspechu, schopnosť a vytrvalosť, pestovať trpezlivosť, starších ľudí a deti sú vhodné. 4. Výrobný proces je jednoduchý, môžete vytvoriť krátky čas na dokončenie. 5. DIY maľovanie diamond je vynikajúca dať do priateľov a blízkych vyjadriť dobrý chce zdieľať. 6. DIY diamond čerpať osoba akéhokoľvek veku môže byť dosiahnutý, pretože, vrátane detí, rodinných príslušníkov, a tak rodina viac teplého Drahé, venujte pozornosť!Sme predal diamant obrazy sú semi-finished produkt nezahŕňa rám!Sme predal diamant maľovanie materiál je živice, celý mozaikové vzory sú vŕtané von s živice diamond, základnú mapu s lepidlo foto papier.Predaj diamantových maľovanie sa predáva žiadne problémy s kvalitou nevrátia. (Príklad: výrobok nie je rovnaký s obrázkom, nie predstavte si perfektný veľkosť produktu nie je vidieť, nie sú chybné, atď.nie sú problémy s kvalitou).Rozmery produktu je uvedené v popise výrobku v živice vŕtačka pre profesionálne výrobné masovej produkcie, ale aj malé, je nevyhnutné chybný vŕtať, Ďakujeme za pochopenie!S živice diamond bude viac s viac ako 30%, menej vŕtanie jav všeobecne nezobrazuje, prosím vás ubezpečiť, nákup.Zásielky: 1).Robíme shippments v 3-9days (podľa množstva objednávky) po prijatí platby. 2).SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas dovolenkovej sezóny. 3).Dodacia Lehota: A).okolo 6-15working dní spoločnosťou UPS//Fedex B).okolo 6-18working dní od EMS C).okolo 20-40working dní www.jarabinkygrande.sk Štandardná Doprava / čína príspevok vzduchu letecky,ruskej krajine zvyčajne potrebujú viac dní D).Používame Fedex/EMS /CPAM podľa svojej polohy, a budete získať sledovacie číslo do 1-3 pracovných dní od doručenia.Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležité. 1.Ak ste spokojní s vašou tovar , prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu. 2.Ak nie ste spokojní s tovarom, prosím, kontaktujte nás, môžeme vyriešiť vaše problémy a dať si spokojný anwser . 3.ak sa vám páčia naše produkty , môžete pridať nás na váš obľúbený obchod, budúci čas ou môže rýchlejšie nájdete nás v www.jarabinkygrande.sk a staňte sa Vip v našom obchode.

Upozornenie:Diamant Obraz Je Bez Rámu,A To Nie Je FinishedPainting,Budete Musieť Dokončiť Sami.

Názov produktu :Nová generácia DIY diamond paiting ---rubikova Kocka diamond Maľovanie Cross Stitch

Farby Množstvo : 10-45 Farby.

Funkcia: Námestie diamant ; Diamantový pokrytie plátno kompletný, to je 100%plná diamantov výšivky


  • Počet Farieb: 30-45
  • Druh: DIY Diamond Maľovanie Cross Stitch
  • Materiál: Živica
  • Štýl: Európa
  • Formulár: Jeden
  • Vonkajšie Balenie: PAPIEROVÁ TAŠKA
  • Rám: No
  • Veľkosť Obrázka: Podľa voľby
  • Textílie Typ: Plátno
  • Príslušenstvo: Plátno, Diamanty, Nástroje
  • Vložením Oblasti: Plná
  • Plátno Metóda Balenia: Zrolovaná
  • Názov Značky: Li Loye
  • Tému: náboženské údaje
  • Diamond Tvar: Okrúhly Tvar
  • Použitie: Obrazy
  • Vzor Typ: PORTRÉT
  • Miesto Pôvodného: ZheJiang , Čína
  • Platné Priestor: Domov / Hotel / Pracovňa / Izba.......

Štítky: vlasy clip nastaviť štýlové, albánsko mens náhrdelník, fender suzuki gsx600f, elastické bábiky zvieratá, albánsky otec náhrdelník, albánsko motorových nálepky, kapota iphone 6s batman, g390 zadné zadné kamera, g37 jdm zadný difúzor.

Môžete tiež rád